Családi Fészek Néprajzi Múzeum Áprilisi Programjai

2015.03.24.  Írta: Bacskai Balázs

Április 04.   Húsvéti Kézműves foglalkozás

Hivatalos plakát:   Húsvéti Kézművesfoglalkozás

Április 11.   Előadás - "Népi Költészet hajdan, ahogy leírták" címmel.

Versek a régmúltból.

Időpont: 16.00-17.00

Előadó: Rákosi Györgyné

Április 25.   Játszóházi Foglalkozás

Itt a Tavasz, Gyertek Játszani!!

Az Ofella Sándor Alapítvány a Tavasz eljövetelével szeretné megismertetni a fiatal genereációval, kicsikkel és nagyokkal a Régi korok gyermek játékait. Ezt a program sorozatot azért indítja útjára az Alapítvány, hogy kicsik és nagyok végre kiszabaduljanak a szabadba, és kortársaikkal együtt játszanak, és ne csak a négy fal között tengődjenek a tavaszi napsütésben.

A foglalkozáson a kicsik, nagyok, gyerekek és felnőttek  megismerkedhetnek szüleik, nagyszüleik, dédszüleik korának népi játékaival, melyeket saját bőrükön keresztül próbálhatják ki, együtt társaikkal.

Helyszín:  Családi Fészek Néprajzi Múzeum                                                                 (2251. Tápiószecső, Arany János u. 2.)

Időpont: 2015. április 25. 15-17 óra

Hivatalos Plakát: Játszóházi Foglalkozás

Minden érdeklődőt várunk nagy szeretettel programjainkra!