Játszóházi Foglalkozás Családi Fészek Néprajzi Múzeum

Írta:  Bacskai Balázs

Itt a Tavasz, Gyertek Játszani!!

Az Ofella Sándor Alapítvány a Tavasz eljövetelével szeretné megismertetni a fiatal genereációval, kicsikkel és nagyokkal a Régi korok gyermek játékait. Ezt a program sorozatot azért indítja útjára az Alapítvány, hogy kicsik és nagyok végre kiszabaduljanak a szabadba, és kortársaikkal együtt játszanak, és ne csak a négy fal között tengődjenek a tavaszi napsütésben.

A foglalkozáson a kicsik, nagyok, gyerekek és felnőttek  megismerkedhetnek szüleik, nagyszüleik, dédszüleik korának népi játékaival, melyeket saját bőrükön keresztül próbálhatják ki, együtt társaikkal.

Helyszín:  Családi Fészek Néprajzi Múzeum                                                                 (2251. Tápiószecső, Arany János u. 2.)

Időpont: 2015. március 21. 15-17 óra

Bővebben: Játszóházi foglalkozás hivatalos plakát

Az alábbi linken megtekinthetőek a program képei: I. Játszóházi foglalkozás képek - Szőke Attila

Várunk minden érdeklődő Kicsit és Nagyot! Jó Szórakozást a képekhez.